Starostlivosť o pleť

Klasické ošetrenia pleti robím nemeckou profesionálnou kozmetikou značky Heitland Cosmetics s ktorou mám výborné dlhoročné skúsenosti. Zaujala ma svojimi viditeľnými účinkami na pleť a tiež svojou čistotou a eleganciou.


Ponúkam lahôdky v kozmetickom ošetrení, vysoko kvalitné produkty, profesionalitu a pravidelný prísun noviniek z oblasti kozmetického priemyslu. Pri diagnostikovaní pleti Vám vytvorím osobitný ošetrujúci program, ktorý vychádza z potrieb Vašej pleti. Salónne ošetrenie je len začiatkom starostlivosti o pleť. Pri týchto ošetreniach som pripravená Vám poradiť aj s výberom produktov na domáce ošetrenie z našej ponuky.

 

Špeciálne ošetrenia

Passion Rose Treatment

Toto prospešné - harmonické ošetrujúce ošetrenie s okúzľujúcou vôňou ruží obdaruje vašu pokožku pocitom úľavy, ochranou a krásou. Nádherná vôňa ruže uvolní dušu a oživí vaše zmysly.

 

Pokožka bude viditeľne mladšia, ružovejšia a zamatovejšia.

Chemický peeling

Pleť zjemňujúce ovocno-kyselinové ošetrenie s „AHA-Efektom“. Ovocné kyseliny alebo alpha hydroxy acids (=AHA) pochádzajú napr. z hrozna, jabĺk, citrónov, cukrovej trstiny a kyslého mlieka. Kyselina glykolová z cukrovej trstiny sa veľmi dobre hodí na kozmetické účely, pretože vykazuje najmenšiu veľkosť molekúl, a preto môže lepšie prenikať do kože. Ovocné kyseliny rozpúšťajú tmelovú substanciu držiacu zrohovatené bunky pohromade, a tým sa tieto bunky uvoľňujú a odpadávajú. AHA-kyseliny môžu úspešne zlepšiť poškodenia pleti, a táto môže vyzerať hladšie a mladšie. Ovocno-kyselinová kúra zrýchľuje viditeľne obnovu pleti v prípade vrások a línií, nečistej pleti, pigmentových škvŕn a veľkých pórov. Ošetrenie pleti so zjemňujúcim efektom pre najvyššie požiadavky.

Ultimate stem cell

ROSA GRAF kozmetika s technológiou kmeňových buniek - nová generácia aktívnej kozmetiky. Podporuje a udržuje funkciu kmeňových buniek, čím daruje našej pleti dlhšie obdobie mladistvosť a sviežosť. ROSA GRAF kozmetika s kmeňovými bunkami podporuje epidermálne kmeňové bunky z dvoch hľadísk:

  • rastlinné kmeňové bunky alpskej ruže posilňujú vitalitu vlastných kmeňových buniek kože. Tieto zostanú dlhšie aktívne, čím sa môžu dlhšie starať o jej samoobnovu,
  • ochranné rastlinné účinné látky ako Resveratrol sa starajú o lepšie „životné podmienky“ kmeňových buniek a tak predlžujú ich aktívne obdobie. Schopnosť samoobnovy kože zostane dlhšie zachovaná - pleť bude dlhšie mladistvo vitálna, pevná a silná.

Pánske ošetrenie

Pokožka mužov je dôsledkom vplyvu životného prostredia, ťažkej práce, každodenného holenia pod stálym napätím a stresom. Potrebuje vyváženú starostlivosť, aby bola zdravá a vitálna. Heitland for men je nekomplikovaná, bezprostredná starostlivosť pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Prírodné účinné látky získavané na základe nejnovších vedeckých poznatkov a starostlivo vyberané ošetrujúce substancie sa postarajú o najlepšie výsledky. Svieža aromatická vôňa pôsobí prirodzene a neparfémovane.

 

Pure Energy Face – Pánske ošetrenie

Energizujúce ošetrenie pre mužov, ktoré dodá unavenej pleti hydratáciu a vitalitu. Relax pre pokožku, ktorá je pod vplyvom životného prostredia, ťažkej práce a každodenného holenia pod stálym napätím.

Ošetrenie očí

Eye Pads - Očná starostlivosť

Thalasso produkty využívajú liečivú silu mora: Riasy, získané z najčistejšej morskej vody sveta, tvoria základ série Thalasso produktov. Obzvlášť šetrné spracovanie uchová prírodný charakter rias a zaručuje tak plný rast všetkých blahodárnych a liečivých účinných látok. Thalasso ošetrujúce produkty sú pleťou výborne znášané a pôsobia veľmi blahodárne.

 

Veľmi tenké pláty Eye Pads z vnútra riasy Laminaria sú čarovnou formulou pre napnuté, prevlhčené a vyhladené očné partie a okolie úst. Riasa Laminaria obsahuje vitamíny A, E, C + B, jód(500 krát viac ako v zelenine), minerálne látky, magnézium, stopové prvky a aminokyseliny. Užite si túto malú Wellness-oázu a uvoľníte sa, pokým Eye Pads rozvinú svoj účinok. Nakoniec máte opäť žiarivý pohľad.

 

Špeciálne ošetrenie očného okolia

Doplnok k štandardnej starostlivosti

Mimika, denné líčenie, nedostatok spánku a stres, to sú účinky, ktoré negatívne pôsobia na mimoriadne jemnú pleť v okolí očí. Toto špeciálne ošetrenie pre citlivé očné partie dodáva pleti hydratáciu, vypína ju a podporuje jej pružnosť.

 

Jedno ošetrenie trvá cca 25 minút.

 

obsah účinných látok:

PROTEOLEA® je zmes 3 dôležitých účinných látok:

Pôsobí jedinečným spôsobom proti nežiadúcim prejavom starnutia pleti. Zmierňuje tvorbu vrások, zlepšuje hydratáciu a prirodzenú obnovu pleti, a v priebehu 4 týždňov omladí Vašu pleť o 6 rokov.

 

Extrakt z olivovníka, vrátane:

Oleuropein obsiahnutý v listoch olivovníka aktivuje Proteazómy-prirodzený recyklačného systém kožných buniek, ktoré s pribúdajúcim vekom strácajú svoju funkčnosť. Proteazom plní dôležitú úlohu pri obnov-u buniek, pokiaľ túto funkciu blokujeme, bunka umiera na svoj vlastný prebytok odpadu. Nadbytočný bunečný odpad (napríklad oxidované bielkoviny) môžu byť opätovne efektívne odburavané.

 

Čínske dátumu (Jujube):

Extrakt z Jujuby zlepšuje antioxidačný obranný systém pokožky a zabraňuje vzniku oxidovaných proteínov. Vo forme tonikum posilňuje pleť a dáva jej nové "nakopnutie".

 

Levan polysacharid (sacharid z cukrovej repy)

Tvorí na pleti vypínací film bez toho aby pleť lepila.

Wellness Spa tvár

Ošetrenie tváre Fresh & Fruit - Vitalizačné jarné ošetrenie

Nové Rosa Graf Fresh & Fruit ošetrenie revitalizuje a osvieži. Obsahuje vitamíny a vitalizujúce extrakty z manga, papáje, ananásu a iného ovocia. Počas zimných mesiacov pokožka trpela chladom, nedostatkom svetla a čerstvého vzduchu. Suchým vzduchom z kúrenia strácala hydratáciu. Vychutnajte si jar a exotickú sviežosť s novým Rosa Graf Fresh & Fruit ošetrením. Koncentrácia vlhkosti, vitamíny a vôňa exotiky sú presne to, čo pleť a myseľ po dlhej, suchej a studenej zime potrebujú. Exotická sviežosť a ovocné vitamíny pre pleť i dušu.

 

Letné ošetrenie tváre - Osvieženie a ochrana

Je tu horúce leto a slnko páli. Čo si tak dopriať osvieženie? Pokožka slnkom získa opálenie, ale zároveň dostane smäd. Rovnako môže byť vystavená nadmernému slnečnému žiareniu a následne je začervenalá a suchá. Letné ošetrenie pleť osvieži, vyhladí a dodá jej pružnosť. Pleť je stresovaná a otrebuje špeciálnu ochranu. UV – lúče útočia na našu pokožku, čím vyvolávajú predčasné starnutie pleti. Voľné radikály oslabujú obranyschopnosť našej pleti. Letné ošetrenie posilní jej odolnosť a pleť bude upokojená a harmonická. Hydratačné, príjemné a osviežujúce letné ošetrenie.

 

White Tea Treatment - Ošetrenie s bielym čajom a lotosom

Skrášľujúce ošetrenie so vzácnym bielym čajom a lotosom Toto intenzívne ošetrenie s bielym čajom a pleť upokojujúcim lotosom daruje pleti revitalizáciu, ochranu a krásu. Biely čaj je mimoriadne efektívny antioxidant. Ochraňuje pokožku pred oxidatívnym stresom, ktorý je hlavnou príčinou predčasného starnutia pleti. Biely čaj sa už tri tisícročia vyrába z jemných bielopápernatých púčikov a výhonkov čajovníka. Je pokladaný za najušľachtilejší a najvzácnejší čajový druh a bol dlhú dobu vyhradený čínskej cisárskej rodine. Relatívne novým poznatkom je, že biely čaj je vynikajúca kozmetická účinná látka, ktorá chráni pleť pred útokmi voľných radikálov. Domáca starostlivosť s White Tea Mask – ochranná, antioxidačne pôsobiaca maska s bielym čajom a lotosom. Dodá pleti intenzívnu hydratáciu.

 

Champagner & Mango Treatment - Šampanské & Mango ošetrenie

Ukážte letu svoju najkrajšiu tvár Maximálna regenerácia a hydratácia pre pleť. Šampanské prebudí pleť k novej kráse a vitalite. Doprajte svojej pleti tento elixír v podobe ošetrenia Champagner & Mango Treatment . Vaša pleť sa Vám za to odvďačí získanou energiou a mladistvým vzhľadom. Rovnako doma si môžete užívať sviežosť a vôňu šampanského a manga vďaka Champagner Mango masky pre domácu starostlivosť.

 

Ginger Honey – Ošetrenie tváre s medom a zázvorom

Skvelý medový extrakt a prírodný zázvor, ktoré boli uznávané ako korenie a liečivá rastlina po tisíce rokov, dotvárajú perfektnú zostavu našich nových Rosa Graf sérií zimných ošetrení. Keď je studené a veterné počasie, pokožka uprednostňuje vysoko blahodárne a vitalizačné ošetrenie tváre. Pokožka relaxuje, pleť žiari, jednoducho sa cítite a vyzeráte ešte krajšie. Toto bohaté ošetrenie je ideálne pre studené obdobie a je vhodné pre každý typ pleti. Relaxačné a vitalizačné wellness ošetrenie pre zimné obdobie.

 

Pokožka mužov je dôsledkom vplyvu životného prostredia, ťažkej práce, každodenného holenia pod stálym napätím a stresom. Potrebuje vyváženú starostlivosť, aby bola zdravá a vitálna. Heitland for men je nekomplikovaná, bezprostredná starostlivosť pre mužov, ktorí vedia, čo chcú. Prírodné účinné látky získavané na základe nejnovších vedeckých poznatkov a starostlivo vyberané ošetrujúce substancie sa postarajú o najlepšie výsledky. Svieža aromatická vôňa pôsobí prirodzene a neparfémovane.

 

Pure Energy Face – Pánske ošetrenie

Energizujúce ošetrenie pre mužov, ktoré dodá unavenej pleti hydratáciu a vitalitu. Relax pre pokožku, ktorá je pod vplyvom životného prostredia, ťažkej práce a každodenného holenia pod stálym napätím.

 

Cacao Power – Kakaové ošetrenie tváre

Nie je veľkým tajomstvom, že čokoláda vyvoláva u človeka pocit šťastia. Ale fakt, že toto sladké pokušenie skrášľuje pleť a zároveň rozžiari dušu, bolo dlho stráženým tajomstvom. Skúste to i Vy s novým komfortným príjemným ošetrením. Produkty tejto kakaovej série sú založené na multifunkčných účinných látkach kakaových bôbov. Už len zvodná vôňa čokolády pôsobí pozitívne. Zaháňa únavu, uvoľňuje a prepožičiava pocit sebavedomia a luxusu. Účinné látky z kakaa pôsobia proti voľným radikálom, čím predchádzajú predčasnému starnutiu pleti a prepožičiavajú jej hladký a mladistvý vzhľad. Čistenie pleti kakaovým čistiacim olejom a peelingom, intenzívna kakaová ampulka, gélová maska a záverečná uvoľňujúca masáž kakaovým masážnym krémom prináša nové jesenné ošetrenie. Luxusné, uvoľňujúce a skrášľujúce ošetrenie tváre.

Špecialne masky

Vlies Maske CAVIAR

Vliesová kaviarová maska sa skladá zo spletených prírodných kolagénových vlákien a obsahuje podiel prírodného rozpustného kolagénu, ktorý spĺňa prísne podmienky pre použitie. Táto bohatá forma je pôvodná forma kolagénu, ktorý je pleti podobný. Doplňujúcou účinnou látkou je kaviár. V ikrách je obsiahnutý väčší počet účinných látok a nošičov energie vo vyváženom množstve. Kaviár podporuje obnovu buniek, zlepšuje reliéf vrchných vrstiev pokožky a brzdí proces starnutia pleti.

 

Vlies Maske GREEN TEA

Maska je bohatá na účinné látky. Pozostáva zo spletených prírodných kolagénových vlákien a obsahuje podiel prírodného rozpustného kolagénu, ktorý spĺňa prísne podmienky pre použitie. Táto bohatá forma je pôvodná forma kolagénu, ktorý je pleti podobný. Ďalšou účinnou látkou je zelený čaj, ktorý podporuje a zabezpečuje proces obnovy pleti, dáva pleti mäkkosť a pružnosť, pôsobí proti starnutiu pleti spôsobenému slnečným žiarením, upokojuje podráždenie.

 

Vlies Maske 100% COLLAGEN

Maska je vhodná pre každý typ pleti. Pozostáva z jemnej spleti nerozpustných kolagénových vlákien, ktorý je vyrobený z čistého kolagénu v komplexnom výrobnom procese. Prostredníctvom extrémne šetrnej výroby za suchého zamrazenia je garantovaná ochrana prírodných obsahových látok. Intenzívna Anti-Ageing maska optimálne zlepšuje vlhkosť pleti, viditeľne zlepšuje štruktúru pleti, prepožičiava čerstvý a žiarivý lesk. Zotavuje, chladí, osviežuje a revitalizuje. Veľmi dobré výsledky sú pri slnkom stresovanej pleti i po epilácii. Bez použitia konzervačných látok.